Cloudity Logo
Aplikujesz na stanowisko: Młodszy Programista Java - Salesforce (Warszawa)

Jako Młodszy Programista Java - Salesforce do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie aplikacji biznesowych w technologiach Java i Salesforce (i innych!),
  • współpraca z zespołami projektowymi po stronie klientów,
  • poszukiwanie nowych technologii, szczególnie w dziedzinach algorytmów uczących się, zwinnej integracji systemów i implementacji efektywnych interfejsów użytkownika.

 Jeśli posiadasz analityczny umysł, czerpiesz satysfakcję z rozwiązywania problemów i nie boisz się niekonwencjonalnych rozwiązań - być może Twoje miejsce jest właśnie w naszym zespole!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy na stronę Cloudity: http://www.cloudity.pl/kariera/

Wymagania:

Od kandydatów na młodszych programistów oczekujemy przede wszystkim analitycznego podejścia oraz zamiłowania do rozwiązywania problemów, niezależnie od dziedziny - z przyjemnością poznamy Twoje dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie.

Potrzebne będą Ci także podstawowe umiejętności programistyczne, ponieważ na jednym z etapów rekrutacji poprosimy Cię o rozwiązanie łatwego zadania programistycznego w wybranym przez Ciebie języku programowania.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w różnorodnych projektach programistycznych,
  • możliwość szerokiego rozwoju w zakresie twardych i miękkich umiejętności,
  • pracę z najnowszymi technologiami,
  • wsparcie w odkrywaniu nowych technologii i realny wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • elastyczny czas pracy w pełnym wymiarze godzinowym (jesteśmy otwarci na skrócenie czasu pracy w trakcie studiów),
  • certyfikację Salesforce,
  • pakiet medyczny i sportowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do CV załącz kilka słów o tym, jak wyobrażasz sobie wymarzoną pracę.

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować - otwarte na kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jako platynowy partner Salesforce, prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej obecnie za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie, wspierając ją Javą, frameworkami JavaScriptowymi jak ReactJS i Aura, usługami AWS, a także metodyką Scrumową.

Pracujemy z organizacjami w 17 krajach Europy, promując wszechstronną znajomość technologii programistycznych i eksperymenty z nowymi technologiami, a przy tym nie boimy się trudnych rozwiązań. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy prawdziwie wpłynąć na rzeczywistość.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Cloudity Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH